Spider Cephe

Spider cam cephe sistemleri

dendiğinde ilk akla gelen firma olan Metçel Krom Kaplama, Ankara’da en uygun

Spider Cam cephe fiyatları

nı müşterilerine sunmaktadır.
Sadece ürün montajı değil,

spider cephe aksesuarları

satışı da yapan firmamız,

spider cephe nedir

dendiğinde sizleri aydınlatabilmek için çalışmaktadır.

Spider cephe sistem detayları

ile ilgili bilgi almak için Metçel İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Spider cephe teknik şartnamesi

ile ilgili bilgiye sahip değilseniz, müşteri hizmetlerimiz bu konularda sizlere yardımcı olacaktır.

Spider cam ölçüleri

içinde müşteri hizmetlerimize danışınız. Metçel Krom Kaplama olarak siz değerli müşterilerimize en iyiyi en ucuza verebilmek adına sürekli ve kararlı bir şekilde çalışmaktayız. Buradaki tek amacımız, piyasadaki kötü spider cam cephe işçiliğinin ve malzemelerinin sizlere ulaşmaması ve sizlerin mağdur olmamasıdır.
Hızlı değişen ve gelişen yapı sektöründe Yeni Nesil Korkuluk Sistemleri sloganıyla ürün geliştiren Metçel Metal Krom Kaplama,
Spider Cephe Sistemlerini diğer cephe sistemlerinden ayıran temel özellik, bu sistemde taşıyıcı olarak alüminyum yerine farklı bir konstrüksiyon elemanı kullanılması ve daha şeffaf cepheler elde edilmesidir.

Mimari tasarıma göre ana taşıyıcı sistem olarak; paslanmaz, boyalı çelik taşıyıcılar, paslanmaz gergiler, veya özel taşıyıcı cam bloklar kullanılabilmektedir. Sistemde tercihe göre tek cam ya da ısıcam uygulaması yapılabilir.

– Paslanmaz 304 – 316 kalite gövde
– Farklı renkte ürün seçenekleri (st-37 çelik)
– Farklı gövde kalınlıkları
– Şık tasarım

Spider paslanmaz 304-316 ve St-37,2 kalite gövdeye haizdir. St-37,2 kalite gövde tercih edildiğinde istenilen ral koduna boyanabilmektedir. 6 mm ile 49,52 mm aralığında camlarda uygulanabilmekte olup, 5 farklı kalınlıkta üretilmektedir: 6-8-10-12-15 mm.

Montajı kolay olan spider genellikle saçaklarda, cephe sistemlerinde, panoramik asansörlerde ve cam seperatörlerde tercih edilmektedir.
Ürünün bağlantı elemanı olarak M12-M14 ve M16 kullanılmaktadır. Yedek parça temini kolaylıkla yapılabildiği gibi, opsiyonel aksesuar seçenekleri de sunulmaktadır.

Spider gerek parça/adet olarak, gerekse sistemi ile birlikte üretilebilmekte olup, anahtar teslim istenmesi halinde montajı da tarafımızca yapılabilmektedir.

Ek Özellikler:
  • yüksek imalat kabiliyeti ile hızlı bir gelişim göstermiş; Dairesel, Kare-Dikdörtgen ve
  • son olarak da Oval-Elips Korkuluk Sistemlerini eksiksiz bir şekilde tasarlayarak yapıların korkuluk sistemlerindeki yeni ve değişen yüzü olmuştur.
Oval-Elips Korkuluk Sistemlerinde sektöre yeni bir soluk kazandıran Metçel Korkuluk Sistemleri, bu sistemin sahip olduğu özgün tasarım, modern çizgi, uygulama kolaylığı, ekonomik yapı gibi özellikleri ile fark yaratmaktadır.